My Software
Sitemize Hoşgeldiniz !!!
My Software
My Software
Sitemize Hoşgeldiniz !!!
My Software
My Software
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paragon Partition Manager Express 10.0

YazarMesaj
aesrc
Admin
Admin
aesrc

Gücü : 5828

Paragon Partition Manager Express 10.0 Empty
MesajKonu: Paragon Partition Manager Express 10.0   Paragon Partition Manager Express 10.0 Icon_minitimePtsi Eyl. 28, 2009 10:57 pm

Paragon Partition Manager Express 10.0 ParagonPartitionManagerExpress_wm
Paragon Partition Manager Express 10.0 90.1 MB

Partition Manager Express, sabit diskini yeniden boyutlandırmak isteyen ve deneyimli bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz bir yazılım.

Yazılım, sabit disklerin yedeğini alarak, tüm sürücülerin bölme işlemini sorunsuz ve %100 eksiksiz olarak yapmaktadır. Bununla yetinmeyen yazılım, sabit diskleri optimize ederek süratli ve dengeli çalışmasını sağlamaktadır. Bölme işlemini veri kaybı olmadan ve tamamen işletim sisteminden izole ederek yapmaktadır. Her bilgisayar sahibi sabit disk yönetiminin bir göreviyle er ya da geç karşılaşır. Kullanıcılar çoğu zaman bilgisayarlarını yeniden kurmak zorunda kaldıklarında, işletim sistemi dahil tüm veri ve yazılımlarını tek tek kurmaktadırlar.

Bazı şirketler bu iş için yazılım geliştirseler de çoğu zaman tam ve verimli sonuca ulaşmak mümkün olmamaktadır. Yedekleme yazılımlarında veriler, kurulumda bulunan sistem yazılımları, sonradan kurulan yazılımlar ve diğer yardımcı yazılımlarda kayıplar meydana gelmekte, bu ise kullanıcı için bu yazılımları tekrar kurma anlamına gelmektedir. Sonuçta böyle yazılımlar sadece bilgisayarı kurarken kurulumda harcanan zamanı kısaltmaktan başka kullanıcıya bir şey sağlamamaktadır.

- Kullanılmayan disk alanını dağıtma
- Sabit diskinizi organize ve optimize etme
- Sabit diskinizi yedekleme için hazır hale getirme
- Çoklu işletim sistemine açılışta destek verme
- Program 64 bit desteği sunmuyor

İNDİR
http://aesrc.wordpress.com

Paragon Partition Manager Express 10.0
1 sayfadaki 1 sayfası